O Mnie

radny łódźŁódź to mój dom, a lokalne sprawy mojego miasta zawsze są dla mnie ważne. Całe moje życie związane jest z dawną dzielnicą Łódź Górna.

Jestem proaktywny, nie lubię siedzieć w miejscu i szukam zawsze nieszablonowych rozwiązań.

 

Społecznie działam w Radzie Osiedla Chojny-Dąbrowa

W 2010 roku jeszcze jako student Zarządzania w Administracji publicznej zdecydowałem się na start w moich pierwszych wyborach samorządowych i dzięki zaufaniu mieszkańców osiedla Chojny-Dąbrowa zostałem Radnym Rady Osiedla wybranym z jednoosobowej listy.
W Radzie Osiedla Chojny-Dąbrowa realizuję swoją działalność społeczną aż do dziś.
Szczególnie bliskie są mi problemy infrastrukturalne osiedla, stąd m.in. słynny w Łodzi program „Nie chcę wybić zębów przez krzywy chodnik”.

Jako ojciec wspaniałej córki doskonale wiem, jak bardzo potrzebne są na osiedlu bezpieczne place zabaw, czy boiska z prawdziwego zdarzenia.

 

Każdy sukces w działalności publicznej daje mi prawdziwą satysfakcję i traktuję go jako dalszą motywację do działania.

 

Jestem też zaangażowany w problemy ludzi młodych, które dobrze rozumiem i świetnie je znam ze względu na dotychczasową działalność zawodową – zrekrutowałem i przeszkoliłem setki osób rozpoczynających swoją karierę zawodową.

 

Stronię od działalności partyjnej, ponieważ na obecną chwilę żadna z partii nie ma programu, który był by mi bliski. Poza tym nie akceptuję realizacji odgórnych przykazów partyjnych, zwłaszcza w samorządzie.

 

Prywatnie

W wolnych chwilach rozwijam swoje umiejętności z zakresu komunikowania i psychologii społecznej. Próbuję zrozumieć czym są social media, seo&sem i jak wykorzystywać je w działaniach PR oraz budowaniu marki.

Prowadzę nieoficjalny FanPage Osiedla Chojny-Dąbrowa oraz Parku na Młynku. W latach 2011 – 2016 stworzyłem od zera, administrowałem i redagowałem cieszący się dużą popularnością, a nieistniejący już osiedlowy serwis informacyjny ChojnyDabrowa.pl

 

Kocham długie spacery i spędzam wolne wieczory z dobrą książką. Jestem fanem muzyki hip hop, zwłaszcza O.S.T.R. W dobrym towarzystwie pochłaniam mecze Ligi Mistrzów i Premier League.